"Yalvarırım beni geri al Ancelotti"

Chelsea’de mutsuz olan Andriy Shevchenko’nun, Milan teknik direktörü Carlo Ancelotti’yi telefonla arayarak kendisini geri alması için yalvardığı iddia edildi.

 

1999-206 yılları arasında Milan’da forma giyen Shevchenko, 208 maçta 127 gol atmış ve dünyanın en büyük golcülerinden biri olmuştu.      

2006 yazında San Siro’dan ayrılan ve Chelsea’ye transfer olan ünlü santrafor, İngiltere futboluna bir türlü alışamamanın sıkıntısını yaşıyor. Ada'dan gelen son bilgiler, Ukraynalı golcünün, eski takımına dönmek için can attığı yönünde. Ancelotti’yi ikna edebilmek için kendisine telefonda duygusal bir konuşma yaptığı öne sürülen Sheva'nın, İtalyan çalıştırıcıya, "Çok hırslıyım. Geri dönüp takıma katkıda bulunma istiyorum" dediği iddia ediliyor. 

Milan başkanı Silvio Berlusconi, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta Ukraynalı golcüyü yeniden takıma kazandırmak istediğini açıklamış; ancak teknik direktör Carlo Ancelotti'nin, Sheva’nın Pato ile benzer özellikleri olduğu gerekçesiyle Ukraynalı'yı geri istemediği yazılmıştı.   

Kısa bir süre önce sakatlıktan kurtulan Andriy Shevchenko, bu sezon Premier Lig’de sadece dört gol atabildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !