Galliani: "Ronaldinho ve Sheva'da işlem tamam!"

 

Milan başkan yardımcısı Adriano Galliani, Ronaldinho ve Shevchenko transferinde işin imzaya kaldığını, bu iki futbolcunun artık Milanlı sayılabileceğini söyledi.

Futbol basını, son 1 ayda Ronaldinho'yu hangi takıma vereceğini şaşırdı. Kimisi Milan dedi, aradan Inter çıktı, Juventus'un adı geçti, derken Türkiye medyası da "Onlarla dedikodusu oluyorsa, bizle de olsun!" diyerek Fenerbahçe'yi de ortaya attı. Ancak İtalya'dan gelen son haberlerle, Ronaldinho'nun seneye hangi takımda oynayacağı da kesinleşti. Ronnie, önümüzdeki sezon Milan forması giyecek.

Bugün sabah saatlerinde gelen haberler, Galliani'nin Ronaldinho'nun ağabeyi ve menajeri Roberto de Assis'le buluşmak için Barcelona'ya gittiğini söylüyordu. Roberto de Assis, "Sadece Milan'la görüşüyoruz. Ronaldinho seneye ya Milan'da forma giyer, ya da Barcelona'da kalır." diyerek iddiaları doğruladı.

Shevchenko da tamam!

Ancak Milan'ın transfer çalışmaları Ronaldinho'yla sınırlı değildi. Kırmızı-siyahlılar, Chelsea'de çok kötü bir sezon geçiren efsane futbolcuları Andrei Shevchenko'yu da geri getirmek için çalışmaları hızlandırdı.

Chelsea'den de transfere onay gelince, Shevchenko'nun da önümüzdeki sene Milan'da oynaması kesinleşmiş oldu.

Galliani: "İkisi de %180 Milan'da!"

Başkan yardımcısı Galliani de, haberleri doğrulayarak, "Ronaldinho ve Shevcenko'yu önümüzdeki sezon Milan formasıyla göreceksiniz. İkisi de %180 Milan oyuncularıdır" diye konuştu.

İddialara göre, her iki futbolcuya da 20'şer milyon avro bonservis ücreti ödenecek.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !